Food Forum – zdrowe czasopismo dla każdego. Skorzystaj z prezentu!

Food Forum – zdrowe czasopismo dla każdego. Jeśli czytasz dzisiejszy wpis to zakładam, że interesujesz się zdrowym odżywianiem, szukasz informacji o tym co jeść, aby schudnąć, metod na pozbycie się zbędnych kilogramów i wiadomości o tym jak zdrowo jeść, by nie szkodzić zdrowiu swojemu i najbliższych.

Gdzie zatem szukać informacji i ciekawostek odnośnie zdrowego odżywania?

Na polskim rynku gazet wydawanych regularnie tylko o tematyce zdrowego odżywania jest niewiele. Szczerze, to znam tylko jedną i jest nią właśnie Food Forum, którą czytam już od bardzo dawna. Za co ją tak lubię? Za wartościowe artykuły napisane przez specjalistów dietetyków, którzy o zdrowiu wiedzą więcej niżeli niejeden lekarz m.in. dr n. biol. Patrycja Szachta, dietetyk kliniczny i sportowy mgr Monika Gackowska i wiele innych. Skład ekspertów w każdym numerze różni się od siebie, ale dzięki temu wiedza jest różnorodna i niejedno stronnicza.

Food Forum, Zdrowe czasopismo, Zdrowe jedzenie przepisy, Zdrowe jedzenie przepisy, skuteczna dieta odchudzająca, dieta bezglutenowa przepisy, płaski brzuch ćwiczenia, modelowanie sylwetki,

Food Forum jest to dwumiesięcznik, 120-sto stronnicowy, który zawiera masę informacji i ciekawostek, których nie znajdziecie w zwyczajnych gazetach. Trzeba być otwartym na nowości dietetyczne i śledzić najnowsze doniesienia. Żywienie, tak samo jak technologia informatyczna zmienia się z roku na rok, albo i częściej. Modne diety sprzed paru lat teraz są obalane i niektóre z nich udowodnione o szkodliwym wpływie na organizm.

Pamiętaj, że zdrowie nasze i naszych bliskich jest najważniejsze. Nie ma zdrowia, nie ma nic. Odpowiednim żywieniem można wyleczyć większość chorób, dlatego dbaj o siebie, o rodzinę i bądź otwarty na nową wiedzę.

Jeśli chcesz tak jak ja dołączyć do grona czytelników Food Forum i zaprenumerować czasopismo to poprzez poniższy link możesz złożyć zamówienie.

http://bit.ly/paulinatarganska

KONIECZNIE skorzystaj z PREZENTU, jaki przygotowałam wraz z redakcją Food Forum dla Ciebie. Na hasło paulinatarganska wpisane w miejsce na kod rabatowy otrzymasz w prezencie książkę związaną ze zdrowym żywieniem „Odnowa na talerzu” Bożena Żak-Cyran.

Promocja trwa do 31.08 (włącznie)

Zdrowe odżywianie, żywienie dzieci, zapobieganie chorobom, zdrowe przepisy, probiotyki i suplementy, dietetyczny ring to główne działy, które możesz znaleźć w czasopiśmie Food Forum.

120 stron ostatniego numeru (czerwiec-lipiec) Food Forum zawiera m.in.:

ZDROWE JEDZENIE nie musi być drogie- Świetne porady jak jeść zdrowo i zaoszczędzić przy tym pieniądze. Wszem i wobec utarło się, że zdrowo oznacza drogo. Czy to prawda? To zależy. Przy odpowiednim podejściu i rozplanowaniu jesteśmy w stanie wydać dużo mniej niżeli stosując jedzenie „śmieciowe”. Moda na coraz to nowsze superfood trwa. Im produkt pochodzi z dalszych regionów tym będzie droższy. Dlatego nie zapominajmy o naszych polskich superfood. Koniecznie przeczytaj tę pozycję.
Food Forum, Zdrowe czasopismo, Zdrowe jedzenie przepisy, Zdrowe jedzenie przepisy, skuteczna dieta odchudzająca, dieta bezglutenowa przepisy, płaski brzuch ćwiczenia, modelowanie sylwetki,

 

PROBLEMY NADWAGI I OTYŁOŚCI U DZIECI- okiem trenera i dietetyka- Otyłość u dzieci zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych. „Według badań WHO obecnie nadmierną masę ciała ma co czwarte dziecko w Europie, a w grupie wiekowej 10-11 lat polskie dzieci uznane są za najbardziej otyłe”. Wyniki nie są zadowalające, ale zwiększając świadomość społeczeństwa można uratować wiele dzieci, tak jak na przykładzie rodziny w powyższym artykule.

Food Forum, Zdrowe czasopismo, Zdrowe jedzenie przepisy, Zdrowe jedzenie przepisy, skuteczna dieta odchudzająca, dieta bezglutenowa przepisy, płaski brzuch ćwiczenia, modelowanie sylwetki,

 

NAJNOWSZE SCHEMATY ŻYWIENIOWE przy nietolerancji glutenu- Obecnie gluten uznaje się za drugi (po mleku) najczęstszym alergenem pokarmowym. W przypadku zdiagnozowania nietolerancji na gluten podstawą jest zastosowanie diety bezglutenowej. Niestety często odnotowuje się pogorszenie zdrowia przy diecie ze względu na złe zbilansowanie i stosowanie. Zaburzenia wywołane glutenem to nie tylko problemy żołądkowo-jelitowe. Gluten uszkadza mózg, stawy, powoduje reakcję autoimmunologiczną oraz może być przyczyną depresji. Warto choć trochę zminimalizować ekspozycję na gluten, ponieważ ma bardzo destrukcyjny wpływ na nasz organizm bez względu na to czy jesteśmy uczuleni na gluten czy nie. Food Forum, Zdrowe czasopismo, Zdrowe jedzenie przepisy, Zdrowe jedzenie przepisy, skuteczna dieta odchudzająca, dieta bezglutenowa przepisy, płaski brzuch ćwiczenia, modelowanie sylwetki,

 

NEOFOBIA – zaniedbany problem – czyli zaburzenie żywieniowe występujące u dzieci. Problem przez większość bagatelizowany o którym za mało się mówi. Świadomość istnienia schorzenia jest bardzo znikoma. Neofobia to postawa charakteryzująca się niechęcią i lękiem do spożywania nowej (nieznanej) żywności lub potraw. W konsekwencji dziecko z neofobią spożywa tylko kilka produktów np. suchy chleb. Skutki mogą być dramatyczne np. niedobory żywieniowe, pogorszona samoocena, odizolowanie, życie w strachu.

H2O dla seniora i juniora – bardzo ważny temat na lato, zwłaszcza podczas trwających upałów. Podwyższone ryzyko odwodnienia dotyczy przede wszystkim osób starszych oraz dzieci, a w szczególności niemowląt. Mamusie, koniecznie zagłębcie się w ten temat. Nawadnianie to bardzo ważny aspekt w życiu człowieka.

WPŁYW ANTYBIOTYKOTERAPII na problemy jelitowe u dzieci- Antybiotyki zaburzają całą mikroflorę jelitową, niszczą zarówno „złe” jaki i „dobre” bakterie. Nadużywanie antybiotyków staje się problemem powszechnym zwłaszcza w krajach wysoko rozwiniętych. W Europie Polska jest w pierwszej dziesiątce krajów, w których stosuje się najwięcej antybiotyków. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, zwłaszcza jeśli antybiotyki podawane są małym dzieciom.

ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY – wskazówki diagnostyczno-żywieniowe- AZS jest określana jako przewlekła, nawrotowa i zapalna choroba skóry. Obecnie uznawana za chorobę cywilizacyjną, czyli niezależnie od genów istotny wpływ odgrywają czynniki środowiskowe (m.in. infekcje, stres, toksyny oraz produkty spożywcze).

ŻYWIENIE w zaburzeniach neurodegeneracyjnych –  problem dotyczy nie tylko starszy osób, ale odnotowuje się, że dotyka coraz to młodszych ludzi. Przyczyną symptomów takich jak problemy z pamięcią, mgła umysłowa, problemy ze skupieniem się i koncentracją często jest upatrywana w nieprawidłowym żywieniu.

i wiele innych artykułów o których przeczytasz w najnowszym egzemplarzu.

Zapowiada się ciekawie 😀 Nie czekaj dłużej, zamów i przekonaj się sama.

Link: http://bit.ly/paulinatarganska

Kod rabatowy: paulinatarganska

Food Forum, Zdrowe czasopismo, Zdrowe jedzenie przepisy, Zdrowe jedzenie przepisy, skuteczna dieta odchudzająca, dieta bezglutenowa przepisy, płaski brzuch ćwiczenia, modelowanie sylwetki,

 

 

 

 

Udostępnij i zostaw łapkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *