Niezbędnik treningowy w podróży

Podróż, wyjazdy, wakacje- jak trenować?

Pobyt poza domem nie jest wymówką do omijania treningów. Jak trenować i co ze sobą zabrać, aby trening nie był monotonny i dawał dużo efektów?

Moim niezawodnym niezbędnikiem, który zawsze pakuję do walizki to skakanka oraz taśma mini band. Zajmują mało miejsca, nie ważą dużo, a są świetnym uzupełnieniem treningu.

Skakanka- przyrząd, który zapewnia intensywne cardio i max spalanie podczas treningu. Jest jednym z najtańszych akcesoriów, który angażuje do pracy całe ciało.

Ze skakanką można pracować na wiele sposobów, no o ile ma się wprawę, ale dla osób początkujących sama nauka skakania będzie niezłym cardio. Zachęcam do urozmaicania treningu skakanką ponieważ sprawia dużo frajdy i zadowolenia z osiągniętych nowych umiejętności. Na filmiku niżej parę sposobów na skakanie. 😉

Taśma mini band– również zajmuję minimalną ilość w bagażu/torebce. Nie jest droga i bardzo efektywna jeśli chodzi o trening pośladków. Rodzai taśm jest wiele, różnią się od siebie grubością czyli im grubsza tym większy opór mamy do pokonania. Proponuje tak dobrać taśmę, aby trening był wymagający bo efekty będą znacznie większe, a przecież o to nam właśnie chodzi. Z taśmą tak jak i ze skakanką można trenować na różne sposoby, w filmiku pokazuję parę propozycji wykorzystania tych dwóch sprzętów.

[wpvideo jXY7Yjf5]

Tak jak widzicie skakanka jest świetnym cardio, a taśma bardzo angażuje pośladki i wpływa korzystnie na ich wygląd 😉

Dzięki za uwagę, BYE

Udostępnij i zostaw łapkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *