Pamiętaj kim jesteś

Drukuj

Przestań rozpaczać kim nie jesteś. Zacznij doceniać to, kim JESTEŚ.

“Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, mniej wiarę w siebie, nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopią ich osobowości.”

– Bruce Lee

Czy kiedykolwiek czułeś się małym i słabym człowieczkiem na tym świecie, nie zdolnym osiągnąć szczyty swoich marzeń? Czy nadal uważasz, że twoje plany i marzenia są zbyt duże, by stały się rzeczywistością? Że droga to celu jest zbyt trudna i wyboista by dało się ją przejść?

Często większość z nas zapomina to kim naprawdę jesteśmy w środku. Prawda jest taka, że mamy niewyobrażalną moc tworzenia życia takim, jakim chcemy by był. Ta twórcza energia jest w nas. Nie ma przeszkody, której nie umielibyśmy przezwyciężyć. Możemy wszystko. Dlatego budź się każdego ranka z uczuciem, że właśnie dziś zdarzy się coś cudownego.

Słońce świeci jednakowo dla wszystkich i życie jednakowo wszystkim pozwala się cieszyć jego urokami. To tylko od Ciebie zależy czy zechcesz radośnie patrzeć na świat i dostrzegać w nim to, co najpiękniejsze. W każdym, nawet najboleśniejszym doświadczeniu można znaleźć dobro, a  wiadomo są ludzie którzy potrafią narzekać nawet na słońce.

Więc, bierz życie w swoje ręce. Wyrzuć złe myśli, przestań się martwić i uwierz w moc pozytywnego myślenia. Pamiętaj, to o czym myślisz w ciągu dnia, staje się rzeczywistością.

Pozytywnych myśli i uśmiechu.

Pozdrawiam, BYE 😉

Udostępnij i zostaw łapkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *