SIERPIEŃ z treningiem SUMMER trening

Sierpień z treningiem “SUMMER trening” czyli wakacyjne wyzwanie 2018, czas START! Jeśli nie masz innych planów treningowych, to koniecznie podejmij wyzwanie z treningami SUMMER. Przygotowałam specjalny plan treningowy na miesiąc sierpień, składający się głównie z treningów SUMMER (starych, jak i nowych). Wyzwanie jest napakowane ćwiczeniami cardio, ćwiczeniami angażującymi mięśnie pośladkowe, nogi oraz mięśnie brzucha. To co kobietki lubią najbardziej. Natomiast, aby była zachowana równowaga w ciele, to również umieściłam w ten plan trochę treningów na górne partie mięśniowe. Dlatego pod każdym z treningów znajduje się dodatek “+” (czyli dla osób które mają trochę więcej czasu i siły na jego wykonanie). Ten plusik to właśnie treningi z innych serii treningowych, stanowiące uzupełnienie treningów SUMMER.

W tym miesiącu pojawią się nowe trening SUMMER, oznaczone w planie treningowym jako “NOWOŚĆ”. Te treningi będą dostępne dopiero od dnia publikacji. Niżej znajduje się plan treningowy, który również można pobrać i wydrukować.

 

POBIERZ PLAN TRENINGOWY

Paulina Targańska, trener personalny, zdrowe jedzenie przepisy, skuteczna dieta odchudzająca, dieta bezglutenowa przepisy, bez glutenu, wyzwanie treningowe, summer trening, sierpień z treningiem summer, plan treningowy

Treningi SUMMER nie są dla osób początkujących! Jeśli szukasz takich treningów to mam dla Ciebie program treningowy “FIT początek w 30 dni”. Jest to najlepszy programów dla osób zaczynających przygodę z treningiem. Pierwsze 10 dni jest dostępne za darmo! DZIEŃ 1 – FITpoczątek| CARDIO-1

Pełny dostęp do wszystkich treningów tylko w FIT body Club. Jeśli chcesz w pełni skorzystać z sierpniowego planu treningowego, to serdecznie zapraszam do dołączenia i podjęcia wyzwania z treningami SUMMER.

Nie czekaj dłużej, już teraz zaczynamy przygotowania do wakacji 2019.

 

Udostępnij i zostaw łapkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *