Ty też możesz! Być najlepszą wersją siebie

Odważ się i spróbuj zrobić to, o czym myślisz, o czym marzysz!

Koniec marudzenia, użalania się nad sobą, porównywania z innymi. Odstaw negatywy na bok. Jesteś piękna, mądra, utalentowana. Dla każdego jest specjalne i wyjątkowe miejsce na tym świecie. Pokochaj siebie, zaakceptuj i w końcu doceń to kim jesteś. Bo jesteś wyjątkowa. Wygląd zewnętrzny, pozycja finansowa, dobra materialne czy praca, to wszystko jest do wypracowania, zdobycia. Nie przekreślaj się na starcie. Dużo osób rezygnuje zanim w ogóle zacznie. Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, (wygląd, pracę, pieniądze, miłość, rodzinę), jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć. Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić!

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czego zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz to zdobądź to! KROPKA

 

-WILL SMITH

Jakie masz ograniczenia? Co sprawia że nie czujesz się ze sobą dobrze? Co chciałabyś zmienić? Jakich cech się pozbyć, a jakie umiejętności zdobyć? Jak byś wyglądała, jakie byś miała cechy charakteru, jaką osobą byś była w swoim wymarzonym świecie? Zastanów się i odpowiedź na wszystkie pytania, spisując na kartce.

Wiesz że takie życie jest do zdobycia. Co więc należy zrobić? Na pewno nie usiąść i czekać, aż wszystko spłynie nam samo. Prawo przyciągania tak nie działa. Wiele osób ma błędne przekonanie, że prawo przyciągania polega na tym, że wystarczy tylko myśleć o danej rzeczy, a ona nagle nam z nieba spadnie. To nie tak. My musimy również okazać inicjatywę i zacząć działać. Przyciągamy rzeczy, sytuacje, osoby, pomysły które pomagają nam w osiągnięciu celu, ale też my musimy zacząć działać i realizować pomysły.

Tak samo możliwe że przyciągnęłaś ten dzisiejszy wpis do siebie, aby cię trochę zmotywował do działania, zmian i dał wiary, że wszystko można osiągnąć.

Każdą cechę charakteru, umiejętności można wypracować/zdobyć lub pozbyć się jej jeśli jest negatywna. Nieśmiałość, lęk przed wystąpieniami, problemy z wysławianiem, z pisaniem i cokolwiek innego można zmienić jeśli tylko się chce i pracuje nad tym. Na swoim przykładzie mogę potwierdzić, że wszystko się da. W szkole byłam “noga” z polskiego, wypracowania były dla mnie katorgą, napisanie jednej strony A4 było dla mnie wyczynem. Teraz dobrze sobie radzę, coraz łatwiej i lepiej mi się piszę. Byłam nieśmiała na maxa, miałam bardzo duże problemy z wysławianiem i wyrażaniem swojej opinii, teraz nagrywam filmiki. Byłam grubszą osobą, obecnie mam figurę o której marzyłam. Te wszystkie zmiany dzięki pracy nad sobą, realizowaniu pomysłów które spływają mi z góry.

Widzisz ty też możesz zmienić wszystko, tylko się nie poddawaj i nie rezygnuj na starcie.

Chciałabyś schudnąć i zacząć ćwiczyć, nie tylko dla wyglądu, ale też dla lepszego samopoczucia? Mam dla ciebie coś specjalnego. 😀 Od 8 maja (poniedziałek) rusza program FIT początek w 30 dni. Jeśli czytasz ten post z opóźnieniem, to ten program już się pojawia na blogu. Wejdź w kategorię TRENINGI -> FIT początek. Zachęcam cię do przyłączenia bo program jest o małej intensywności więc każdy da radę. To jest świetny początek do zmian.

Więcej szczegółów o programie TUTAJ

Niżej przedsmak czyli plan treningowy na 30 dni. Będzie on również do pobrania w formie pdf od 8 maja (w poście przy pierwszym treningu). Będziesz mogła go wydrukować i odhaczać zrealizowane dni.

Wierzę w ciebie, możesz wszystko, nie rezygnuj jeśli osiągnięcie celu wymaga czasu bo czas i tak leci. Odważ się żyć. Przede wszystkim realizuj plany, cele które grają ci w serduchu i nie bój się opinii innych. To jest Twoje życie i nie pozwalaj innym by podcinali ci skrzydła!

Buziaki i pozdrawiam.

fot. BOTEGA

Udostępnij i zostaw łapkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *