Uwierz i bądź cierpliwy

Po nocy nastaje dzień, a po porażce nastaje sukces. Bądź cierpliwy i uwierz, a dostaniesz to o czym marzysz. Proste, a zarazem trudne do realizacji.

Nie ważne czy chcesz schudnąć, zmienić pracę, zarabiać miliony, mieć własny helikopter czy znaleźć miłość swojego życia – BEZ wiary i cierpliwości, żadna z tych rzeczy nie stanie się rzeczywistością.

Sekretem ludzi sukcesu nie jest ich talent, znajomości, „szczęście”. Sukces to ciężka praca, podejmowanie ryzyka, wyjście ze strefy komfortu i przede wszystkim WIARA i CIEPRLIWOŚĆ. Jeśli nie uwierzysz, że uda Ci się schudną 15 kg, nie podejmiesz się próby ciężkiej pracy do jej osiągnięcia i nie będziesz cierpliwy to nie osiągniesz zamierzonego celu. Ludzie się poddają, bo nie widzą efektów swojej pracy, rezygnują wtedy, kiedy jest najgorzej, kiedy sprawy nie idą po naszej myśli. To właśnie ten moment, który wydaje nam się najgorszy, w którym nie widzimy dalszej drogi, kiedy wszystko wali się na łeb i szyję – rozgranicza ludzi sukcesu od ludzi przeciętnych. Zawsze po burzy jest słońce!

Wszyscy chcą sukcesu, każdy chce Lamborghini, szczupłe i wysportowane ciało, wszyscy chcą „wolności finansowej”, natomiast niewiele osób jest w stanie pokonać burzę, aby dotrzeć tam, gdzie świeci słońce.

Musisz mieć cierpliwość i wiarę, aby mierzyć się z rzeczami które nie idą po Twojej myśli.

Gdy tylko w to uwierzysz, natychmiast przekonasz się, że wszystko jest możliwe, bo zależy tylko od Ciebie.

Wszystko jest możliwe, jeśli sobie to wyobrazisz i uwierzysz. Trzymaj się swojej wizji i miej świadomość kierunku, w którym zmierzasz. Pracuj ciężko na swój sukces i nie pozwól nigdy sobie wmówić, że nie dasz sobie z czymś rady. Miej marzenia, ale określ swoje cele. Marzenia bez określonych celów, pozostają tylko marzeniami.

Będzie ciężko, bo zmiana jest trudna, przerażająca. Zmiana jest jedną z najbardziej paraliżujących rzeczy, z jakimi człowiek musi się mierzyć. Większość osób obawiając się strachu i porażki pozostaje w swojej strefie komfortu. Powstrzymują w ten sposób siebie. przed zdobyciem czegoś lepszego.

Nie bój się popełniać dużych błędów, aby marzyć o wielkich rzeczach. Nic w życiu nie ma wartości, jeśli nie wymaga podjęcia ryzyka.

Nelson Madela:

„Nie można odnaleźć pasji, kiedy idziesz na łatwiznę, zadowalasz się przeciętnością i mierzysz poniżej swoich możliwości”

Uwierz, pracuj ciężko i bądź cierpliwy

 

POLECANE

5 kroków do osiągnięcia SUKCESU!

Równowaga i balans w ciele – klucz do zdrowia fizycznego

Ograniczenia nie istnieją, a może myślisz, że istnieją?

Udostępnij i zostaw łapkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *